Ürünlerimiz

PIRALU 35 45

HAVAYI TAŞIMANIN EN KOLAY VE EKONOMİK YÖNTEMİ

PIR-ALU® panelleri Poliuretanos S.A. firması tarafından içi Polyisocyanurate (PIR) köpük ve her iki yüzeyi aluminyum folyo ile kaplı olarak özellikle hava kanalı imalatı için tasarlanmış ve üretilmiştir. Ürün, değişik şekillerde hava kanalı imalatı kolaylığı ve minimum bağlantı sayısı ile uzun kanal imalat imkanı sağlar.

PIR-ALU® panelleri uzun ömürlü, hafif, dekoratif, imalat ve montajı kolay ve pratik, hijyenik olup yüksek ısı yalıtımı ve yüksek iç hava kalitesi sağlar. Binanın iç ve dış kısımlarında kullanılabilir, boyanabilir.

PIR-ALU® ön izoleli hava kanalı panellerinin hafifliği sayesinde nakliye, imalat ve montajı çok kolaydır ve binaya yük getirmez; gizli flanş sistemi ile dekoratiftir ve asma tavanı olmayan yerlerde rahatlıkla kullanılabilir; yüksek ısı yalıtım özelliği nedeniyle üzerinde yoğuşma olmaz, yüzeyleri minimum %99 saflıktaki aluminyum ile kaplı olduğu için paslanmaz ve bu nedenle nemli ortamlarda kullanımı uygundur; üzerindeki 2 g/m antibakteriyel polyester lak sayesinde hijyeniktir ve sağlık sektöründeki projelerde kullanılabilir. Kendinden yalıtımlı paneller tüm bu avantajları nedeniyle banka şubeleri, hastaneler, gıda ve ilaç fabrikaları, mağazalar, spor salonları, havuzlar ve daha bir çok projede tercih edilmektedir.